Alcatel Mobilephones Polska

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zapewnić najbardziej opłacalne i przystępne cenowo rozwiązania naprawcze. Nasi klienci mogą być pewni, że będą mieli zapewnione długotrwałe bezpieczeństwo swojego sprzętu, ponieważ używamy tylko najlepszej jakości podzespołów, komponentów i innych materiałów. Nasi pracownicy posiadają zaawansowany poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie naprawy telefonów komórkowych.

Alcatel Mobilephones Polska
Alcatel onetouch Polska

Deklaracje zgodności

X221s – Deklaracja zgodności
X221s – Karta gwarancyjna
X221s – Instrukcja obsługi [ok. 3MB]

Alcatel onetouch Polska

Oprogramowanie

Alcatel Android Manager dla One Touch 908 / T-Mobile Move

Alcatel onetouch Polska

Stale szkolimy naszych pracowników, aby podnosić ich umiejętności. Jesteśmy mniejszym serwisem, ale naprawy wykonujemy równie dobrze, a nawet lepiej niż inne placówki. Nasi klienci są zadowoleni z jakości naszych napraw, jak również z tego, że koszt jest niższy niż w autoryzowanych serwisach. Nie ma żadnych ukrytych opłat. Nasze opłaty są tylko za oryginalny telefon i części. Stosujemy najbardziej zaawansowane techniki naprawy telefonów komórkowych.

Nasi klienci są zawsze zadowoleni z naszych usług, a my wciąż poszerzamy zakres naszych usług. Jesteśmy w stanie pomóc Ci z Twoim telefonem, jeśli został on uszkodzony w wyniku działania innego serwisu. Wiele telefonów, które zostały uznane za nie do uratowania, zostały przez nas uratowane. Telefon jest w stanie być sprawdzony całkowicie za darmo, więc klient nie musi nic ryzykować. Sprawdzamy, naprawiamy i kontrolujemy telefon, a szczegóły przekazujemy naszemu klientowi.

Nasi klienci są zawsze zadowoleni
Alcatel onetouch Polska

Każdemu klientowi polecamy skorzystanie z naszych usług.

Gwarantujemy:

  • szybką diagnostykę,
  • szybką naprawę,
  • najniższą cenę.

Naprawy objęte są gwarancją

Wszystkie części są łatwo dostępne.